SAYIN OKURLARA ZORUNLU BİR AÇIKLAMA

Tam 16 yıldır yaptığı yanlışlar ve intihaller konusunda peşinde olduğumuz ve eleştirdiğimiz uzman aşırmacı Sırrı Er ile ilgili yaptığımız eleştiriler üzerine Ankaralı olduğunu belirten Sayın Sırrı Er’den bir ileti aldık.

Sizlerle paylaşıyorum:
“Selam ile…
Bahsettiğiniz Sırrı Er ben değilim; adımız ve soyadımız aynı. Ben Ankara Polis Koleji’nde uzman edebiyat öğretmeniyim. (32 yıl)  Yazılarınızı takip ediyorum ve okudukça utanıyorum. Neden  mi? Öğrencilerim, arkadaşlarım ve akrabalarım o şahsı ben sanarlar diye.
Çünkü ben de eğitimci-yazarım. Yayımlanmış yirmi civarında kitabım var. Ekte özgeçmişimi gönderiyorum; Bu vesileyle tanışmış oluruz…
Sizden bir ricam olacak: O şahısla beni karıştırmamaları için suçladığınız kişinin ben olmadığımı birkaç cümleyle belirtirseniz memnun olurum.
Selam ve saygılar sunarım.
Ankaralı Sırrı Er”
Sayın okurlar, hâl böyle olunca bundan böyle bizim aşırmacıdan bahsederken “Elazığlı”, gerçek “eğitimci-yazar”dan bahsederken de “Ankaralı” sıfatını kullanacağım.

BU İŞİ ÇOK SEVER

Elazığlı Sırrı Er, takip edildiğini bile bile aşırmaya devam ediyor. Sırada Hz. Mevlânâ’nın bir sözü var, almış ve hemen Face’e yapıştırmış: ”

Uzun sözü, maksadını anlatamayan söyler…” (www.facebook.com, 08.02.2014)

Yazıyı okuyan Rıdvan Bayraktar, Hilal Rehnuma, Ramazan Turan ve 21 diğer kişi bunu beğenmiş.
Bir marifetm,iş gibi, milletten yorum istiyor, hiç çekinmeden.
Millet uyurgezer olarak yaşamaya alışmış bir kere…
BU NE PERHİZ

Kendini âdeta öz Türkçe düşmanı ilan eden azgın intihalci Elazığlı Sırrı Er “-sel” ve “-sal” ulanmış kelimelere hiç yüz vermez ve kullananlara da ateş püskürür.
Peki, ya şu cümleye ne dersiniz: “Bu konuda bir anda toplumsal tepki oluştu”
Bu cümleyi kim mi yazdı. Kim yazacak uzmanlığı kendinden menkul aşırmacılar kralı Elazığlı Sırrı Er. Nerede mi yazmış? Nerede yazacak, kendi sitesinde. İsteyenler diğer incilerini de okuyabilirler: “www.sirrier.com.tr/sozun-buyusu/
Yaaa işte böyle hem kızar hem kullanır, beyin kapasitesi o kadar.
Aman karıştırmayın bunları yapan Elazığlı Sırrı ER, sakın Ankaralı Sırrı Er’in günahını almayın Ankaralı çok saygın bir kişidir; emeğe saygılıdır ve  tek kelime emek hırsızlığı yapmaz. Bir sonraki yazımda kendisini tanıtacağım.
Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.